Blog > Komentarze do wpisu
Totalne zamieszanie :)

Ze względu na to, że prawie przez rok niewiele robótkowałam mam bardzo dużo pozaczynanych prac, albo takich których dokończenie obiecałam Mamie. Dlatego przez jakiś czas możecie się spodziewać totalnego miksu robótek na różne uroczystości, święta i pory roku w różnych technikach :)

Dzisiaj obrazek na Boże Narodzenie - wzór pochodzi z Cross Stitchera nr.206 November 2008 :) Wyhaftowany przez moją Mamę na kawie 14 ecru ze złotą nitką, dwie nitki muliny. Bardzo wesoły i optymistyczny - jak Wam się podoba?

Cross stitch Santa Stop Here haft krzyżykowy mikołaj

cross stitch Santa Stop Here haft krzyżykowy mikołaj

Olcia, X-galaktyka, Zimna, Justycha, Ella, Renik, Marta - Kochane bardzo dziękuję za wszystkie pozostawione słowa :) To dzięki Wam i wszystkim zaglądającym chce się dalej wrzucać zdjęcia kolejnych hafcików :*

niedziela, 17 lipca 2016, jusine_mala

Polecane wpisy

Komentarze
2016/07/18 07:20:36
Super hafcik! Będzie piękną ozdobą w grudniu. :)
-
2016/07/18 11:34:54
Fantastyczny hafcik! Bardzo mi się podoba :)
-
Gość: gruszka, *.dynamic.chello.pl
2016/08/14 20:32:31
Cześć, do tej pory nigdy nie komentowałam, ale pomyślałam, że warto się ujawnić, czytam twojego bloga od wielu lat (zaczęłam jeszcze w 2008) :) Baaardzo podobają mi się twoje prace, wszystkie są dokładnie w moim stylu, z humorem, ale elegancko. Było mi przykro, kiedy zniknęłaś na tak długo (w sumie nawet kilka razy), ale cieszę się, że co jakiś czas wracasz z nowym zapałem :) Piszę ten koment, bo chcę, żebyś wiedziała, że niektórzy nadal chętnie tu zaglądają :D Ja zawsze szukam tu inspiracji, zwłaszcza, że ostatnio znowu nabrałam ochoty na hafty :) Teraz tylko pozostaje nabyć nowy ekwipunek z wzorami :) Do tej pory korzystałam z Sabrin- wydań specjalnych, myślisz, że warto zainwestować w Cross Stichery? Cena jest powalająca, ale tobie takie ładne wychodzą... :)
-
2016/09/11 17:07:58
przeuroczy obrazek, masz rację, że już zaczynasz, w końcu święta będą za chwilkę