wtorek, 29 stycznia 2019
Lili of the valley - Choinka 2019 styczeń / Grażyna

Zabawą do której dołączyłyśmy jest "Choinka 2019" u Xgalaktyki (www.xgalaktyka2.blogspot.com) :) Moja praca niestety jeszcze się krzyżykuje, dlatego jako pierwszą zaprezentuję zawieszkę Mamy :) To hafcik z serii "Lilli of the valley" wróżka grudniowa - wyszyta na kanwie 16, dwie nitki muliny, oprawiona w tamborek - to ostatnio moja ulubiona forma kończenia hafcików! Z tyłu podkleiłam biały filc, do ozdoby zawieszka z pasującej wstążki i żółty diamencik :) Jak Wam się podoba?

lili of the valley december fairy wróżka grudniowa

lili of the valley december fairy wróżka grudniowa 2

I banerek naszej zabawy :) 

choinka 2019


KasiaS - bardzo dziękuję za komentarz :) 

Alkakz - ja również wróciłam po długim czasie do krzyżyków i muszę przyznać, że dają mi dużo przyjemności i relaksu :) 

22:39, jusine_mala , Prace mamy
Link Komentarze (6) »
niedziela, 20 stycznia 2019
Fizzy Moon "A winter wonderland"

Jak widzicie na zmianę pojawiają się prace moje i Mamy :) Dziś kolejny haft wykonany przez Mamę :) Myślę, że jeszcze kilka następnych wpisów pozostaniemy w świątecznym klimacie, a później jeśli się uda to regularnie jeszcze raz w miesiącu, ponieważ dołączyłam do jednej z zabaw, ale o tym już niedługo...


Dziś chciałabym pokazać Wam haft z serii Fizzy Moon "A winter wonderland" - wzór wyszyty na białej kanwie DMC 16, kolory tym razem dobierałyśmy same, żeby czerwienie były bardziej stonowane :) Wydaje mi się, że całkiem fajnie wyglądają i dodatkową ozdobą jest ramka z delikatnym kropeczkową otoczką. Jak Wam się podoba?

Fizzy Moon A winter wonderland

Fizzy Moon A winter wonderland 2


Przypominam o drobnym haftowanym upominku dla osoby komentującej :) Macie czas do końca stycznia!


KasiaS - dziękuję bardzo za miłą opinię :) Pozdrawiam!

20:30, jusine_mala , Prace mamy
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 14 stycznia 2019
Dekoracja na chrzest

Pikery powstały jako ozdoba babeczek na chrzciny mojego bratanka :) Nie jest to mój pomysł i pierwszy raz miałam okazję robić tego typu dekoracje - może nie są idealne, bo napis mógł być troszkę większy, ale wiecie jak to ja - wszystko zawsze na ostatnią chwilę :P Wykorzystałam plastikowe patyczki do szaszłyków w kolorze granatowym, papier scrapowy w kropeczki i do ozdoby zrobiłam jasnoszare kokardki z dżetem :) Muffinki mojego wypieku - moi znajomi wiedzą, że uwielbiam je ponad wszystko (kremowa dekoracja to dzieło mojej bratowej) :) 

ozdoba scrap na chrzest


KasiaS, E.urlik, Alkakz, Xgalaktyka - Mama bardzo dziękuje za miłe słowa :) Jesteście cudowne!

22:08, jusine_mala , Scrap
Link Komentarze (2) »
niedziela, 06 stycznia 2019
Świąteczne poduchy

Mama bardzo wciągnęła się w szycie :) Hafciki, które wcześniej pokazywałam już na blogu zostały wykorzystane do poduszek :) Na razie mam zrobione zdjęcia trzech pierwszych, ale są już następne. Bardzo podobają mi się połączenia tych wzorów i kolorów. A Wy co myślicie?

poduszka z haftem cross stitch pillow

poduszki z haftem cross stitch pillows

Zimna 29 - Asiu dziękuję za wymiankę i aż szkoda, że nie mogę wziąć udziału w Twojej nowej zabawie, ale dam szansę innym na posiadanie Twojego rękodzieła :) 

KasiaS - dziękuję bardzo za miłe słowa :) Również pozdrawiamy!

Przypominam o drobnym haftowanym upominku dla osoby komentującej :) Zapraszam do pozostawiania opinii :) 


14:28, jusine_mala , Prace mamy
Link Komentarze (4) »