środa, 27 lutego 2019
Rudziki - Choinka 2019 luty / Grażyna

Mama po raz drugi wywiązała się z wykonania hafcików w zabawie u Xgalaktyki :) Tym razem są to trzy rudziki na plastikowej kanwie - dwa z nich będą ozdobą kwiatków dlatego są na plastikowych patyczkach, natomiast trzeci to magnes na lodówkę :) Fajne, prawda?

rudziki haft krzyżykowy

banerek


Alkakz, KasiaS - dziękuję za komentarz :) Niespodzianki dla Was się tworzą :) Alkakz podeślij mi proszę adres na maila :) 


Dowiedziałam się dziś, że niedługo mój blog zniknie z sieci... Taka decyzja została podjęta przez blox... Nie chcę tego komentować, żal mi prawie 11 lat spędzonych na pisaniu w tym miejscu, ale nic na to nie poradzę :(

22:44, jusine_mala , Prace mamy
Link Komentarze (4) »
niedziela, 17 lutego 2019
Woodland Folk - Ollie Owl

Aż wstyd się przyznać, ale to hafcik który zaczęłam wyszywać w 2015 roku... To już kolejne zwierzątko z tej uroczej serii, które miałam okazję popełnić :) Nie wiem jeszcze na co go wykorzystam więc na razie pozostanie w takiej formie. Jak Wam się podoba?

Ollie Owl haft krzyżykowy sowa

Xgalaktyka, Alkakz, Gosiazoltek, KasiaS, Haft i patchwork, Lucyna - dziękuję za wszystkie miłe słowa pod ostatnim postem :)

Nadszedł czas na rozwiązanie styczniowej zabawy komentarzowej :) Spośród osób, które pozostawiły swoje opinie pod wpisami z zeszłego miesiąca losowanie jako zwycięzcę wyłoniło Alkakz :) Zdecydowałyśmy, że Mama wykona również dodatkową nagrodę i została ona przyznana za największą liczbę komentarzy - KasiaS :) Obie Panie proszę o przysłanie swoich danych, ulubionego koloru i motywu, który chciałybyście znaleźć na hafciku na adres e-mail jusdab1989@gmail.com :)