niedziela, 30 listopada 2008
Pół roku

Tak, tak - sama byłam zaskoczona, ale dokładnie dzisiaj mija pół roku od kiedy założyłam bloga :) :) :) To już sześć miesięcy od kiedy rozpoczęła się dla mnie fantastyczna przygoda, zrobiłam wiele nowych prac, zdobyłam większą mobilizację do ich wykonania, poznałam kilka naprawdę wspaniałych osób, nie tylko z Polski, ale także z Portugalii i Francji :) Dziękuję, że mnie odwiedzacie ( i to coraz liczniej ), że zostawiacie komentarze i wspieracie kiedy coś jest nie tak :) Mam nadzieję, że razem doczekamy się jeszcze kilku takich małych jubileuszy :) A ponad to mam dzisiaj imieninki, więc cieszę się i świętuję  podwójnie :) Pozdrawiam serdecznie :)

gifek
11:45, jusine_mala , Inne
Link Komentarze (6) »
czwartek, 27 listopada 2008
Dziewczynka z sarenką

Dzisiaj chciałabym pokazać jeden z moich starszych hafcików. Pamiętam, że bardzo długo go robiłam, ale jaka byłam z siebie dumna, kiedy go skończyłam :P Na razie leży w folii w segregatorze i czeka, może kiedyś go oprawię :)

obrazek

środa, 26 listopada 2008
Świąteczne drzewko

Kolejny malutki hafcik :) Tym razem trochę zmieniłam założenia wzoru, ponieważ czerwone serduszka zrobiłam metalizowaną muliną. Mimo, że większość hafciarek narzeka na metalizowane muliny, ja bardzo lubię nimi robić, no i bardzo podoba mi się efekt końcowy :)

drzewko
wtorek, 25 listopada 2008
Bombki

Robię teraz niewielkie hafciki, które będą dodatkami do prezentów lub na kartki. Jako pierwsze powstały bombki :) Tylko dwie godziny pracy, ale z efektu jestem bardzo zadowolona :)

bombki
poniedziałek, 24 listopada 2008
Zimową porą 6

Powoli, bo powoli, ale widać efekty. Praktycznie skończyłam już całą prawą stronę obrazka :) Teraz pozostaje mi wyszycie do końca płotka, ptaszka i śniegu. Tempo większe niż w poprzednich tygodniach, ale nie znówu tak duże jak bym chciała, ponieważ zajęłam sie przygotowywaniem prezentów dla dziewczyn, które u mnie wygrały :) A tyle mam w tej chwili :

zimowa pora 6
piątek, 21 listopada 2008
Dwa reniferki

Zrobiłam dwa reniferki :) Choineczki i gwiazdeczki wymyśliłam sama, a wzór pochodzi z jednego z numerów "Anny". Oba są wyszyte metalizowanymi mulinami DMC - czerwoną i zieloną. W rzeczywistości prześwity nie są aż tak widoczne. Zdjęcia troszkę ciemne, ale tylko na tych widać, że to metalizowana mulina :)

czerwony reniferek

zielony reniferek

Proszę osoby, które zapisały się u mnie w konkursie o przesłanie swoich danych osobowych, adresu, nick oraz adresu bloga na e-mail jusia1989@poczta.onet.pl . Przypominam, że warunkiem otrzymania prezentu jest spełnienie wszystkich punktów regulaminu  :) Już zaczęłam przygotowywanie prezencików i planuję wysłać je jeszcze przed świętami :)

środa, 19 listopada 2008
Konkurs

Właśnie zgłosiłam się do konkursu u Bebezet, Małej Mi oraz An 20 :)

Teraz ja zapraszam do zabawy - zasady są proste:

1. Należy posiadać własnego bloga.

2. Pierwsze trzy osoby, które umieszczą komentarz pod tym postem, otzrymają mały, ręcznie robiony prezencik.

3. Prezencik zostanie wysłany w ciągu 365 dni :)

4. Za to musisz "zapłacić" organizując podobną zabawę i dać szansę trzem kolejnym blogowiczom na złapanie prezenciku - tym razem u Ciebie.

5. Każdy blogowicz może uczestniczyć w zabawie maksymalnie trzy razy.

A teraz czekam - kto pierwszy, ten lepszy :)

Ptaszek

Wyszyłam malutki hafcik - ptaszka z tej samej serii co te na moim zimowym obrazku. Teraz przez dłuższy czas zajmę się mniejszymi haftami i będą to hafty tylko i wyłącznie świąteczne :) Nie będę zdradzać ich przeznaczenia, ponieważ większość z nich pod różną postacią stanie się prezentem lub dodatkiem do świątecznego prezentu :)

ptaszek
 
1 , 2 , 3