środa, 20 listopada 2013
Urodzinowe niespodzianki :)

Tak, tak to właśnie ze mną jest :P Już od dwóch tygodni mobilizowałam się do dzisiejszego wpisu, heh... A świątecznych rzeczy mam juz taki ogrom zrobiony, a nie obfocony, że do marca będę pokazywać :D

Na urodziny dostałam niespodzianki od Marty i Dominiki :) Marta przygotowała zawieszkę z moim znakiem zodiaku (Skorpion), zakładkę z halloween'ową dyńką i absolutnie przecudowny igielnik z gruszką!!!!

niespodzianka od Marty

Dostałam także gazetki, ramko-tamborki, karteczkę z różą, wstążeczki, igły, zawieszki i słodycze :) Niektóre rzeczy są już w użyciu - przekonacie się niedługo :P

niespodzianka od Marty 2
Po długich przeżyciach na poczcie dotarła do mnie także cudowna broszka od Dominiki (wiwkawowka.blogspot.com) !!! Kurcze uwielbiam jej prace :) Są po prostu perfekcyjne w każdym calu!!! Razem z broszką dostałam pasującą karteczkę z życzeniami :)

niespodzianka od Dominiki
Dziewczyny dziękuję, że o mnie pamiętałyście :*

Gość, Inaa, Marta, Nerula, Lorena, Yadis, Justycha - dziękuję za komentarze i wszystkie miłe słowa :* Jesteście nieocenione!!!

wtorek, 05 listopada 2013
Co wysłałam??? :)

Obiecany wpis z rzeczami, które wysyłałam właściwie od września doczekał się właśnie realizacji :) Jako pierwsza poleciała przesyłka, która była niespodzianką na początek roku szkolnego dla Marty i jej córki. Zrobiłam biscorniaczka do nożyczek, zakładkę, lawendziaka, a dla Weroniki słonika na szczęście, motylkową zawieszkę i woreczek na kapcie albo strój na wf :) Z woreczka jestem szczególnie zadowolona, bo coraz lepiej wychodzi mi szycie na maszynie :D

prezenty dla Marty 1

prezenty dla Marty 2

prezenty dla Marty 3

Druga była niespodziewajka urodzinowa dla mojej kumpeli Dominiki (wiwkawowka.blogspot.com) - notesik z babeczkowym wzorkiem (zmieniłam kolory w stosunku do oryginału, ale nie są tak ostre jak wyszły na zdjęciu) i filcowe serducho :)

prezenty dla Dominiki
Trzecia była sówka, o którą zapytała mnie Kasia - brązowo-turkusowa zawieszka do kluczy :) Do kompletu zrobiłam pasujące serduszko i karteczkę (bilecik).

prezenty dla Kasi
I jako ostatnia doleciała urodzinowa przesyłka dla Marty - tym razem obrazek z misiem Forever Friends (robiłam już kiedyś ten wzorek i baaaardzo go lubię), broszka z sową, która miała być przypinką do torby, biscornu z inicjałami Marty i dwa magnesy halloweenowe :P Było jeszcze kilka przydaśków, ale nie załapały się na zdjęcie :)

prezenty dla Marty 4

prezenty dla Marty 5

Następnym razem pokażę Wam cudeńka, które dostałam na urodziny :) 3 listopada stuknęły mi 24 lata :P Dziękuję bardzo za wszystkie życzenia :* :* :*

Renataa25, Ann_Margaret, Iza z Happy Housewife, Alexls, Marta, Damar, Inaa - cieszę się, że podoba się Wam Teddy, a już niedługo będzie kolejny :)