poniedziałek, 31 grudnia 2018
Wymiana z Zimną

Wracam po bardzo długim czasie z postanowieniem - chciałabym znów regularnie dodawać notki na bloga, ale jeśli się nie uda to Robótki Maleństwa znikną z blogosfery... To były bardzo ciężkie tygodnie, zmiana pracy, wizyty u lekarzy, wiele badań... Ale powoli zaczynam robótkować i nadrabiać wszystkie zaległości :)


No to zaczynamy od wymiany z Zimną (www.kolorowe-fantazje.blogspot.com), która miała miejsce na początku października. Umówiłyśmy się z Asią na kilka motywów i tematów. Moim ulubionym zwierzątkiem od długiego już czasu są pandy - dostałam cudną zawieszkę i oryginalnie oprawiony obrazek, a dodatkowo uroczą karteczkę z życzeniami dobrego dnia :) Asia przygotowała dla mnie również cudowny albumik - jest w nim mnóstwo zakładek i poukrywanych miejsc na zdjęcia, jestem zachwycona i mam nadzieję, że też kiedyś będę umiała zrobić takie cudo!!!

cross stitch panda haft panda

scrap album


Dodatkowo Asia zrobiła dla mnie łapacz snów, a dla Mamci przygotowała lawendową zawieszkę i woreczek z woskiem :) Ponadto w paczce znalazłam dużo fantastycznych przydaśków, zobaczcie same :

zawieszka lawenda

przydasie

 
Ja do naszej wymianki podeszłam troszkę inaczej : zrobiłam dokładnie po jednej rzeczy z każdego zaproponowanego tematu. No to po kolei : motyw magiczny/fantastyczny - wybrałam jednorożca, który powędrował do tamborka jako zawieszka :) 

haft krzyżykowy jednorożec cross stitch unicorn


Ulubione zwierzę - Asia wskazała kota, ja natomiast wiedziałam,że musi być podobny do Perełki :) Chyba wyszło całkiem nieźle :P 

haft krzyżykowy kot cross stitch cat


Jako element wakacyjny zrobiłam scrapowe pudełeczko na drobne pamiątki.

scrap box


Mama uszyła ptaszory i truskawkę, które wiem że zagościły w robótkowym pokoiku u Asi :) Było jeszcze parę przydaśków :)

szycie ptaki truskawka strawberry bird quiliting

przydasie

Asiu bardzo dziękuję za przemiłą wymiankę, za mobilizację do robótek i za bardzo ważny i dający ogromne wsparcie kontakt zupełnie prywatny :* 


A kolejne wpisy będą przeplatanką robótek świątecznych i dla maluszka, zarówno moich jak i Mamy :) Zapraszamy!!!


A i dodatkowo - spośród osób, które w styczniu zostawią komentarz wylosuję jedną, która dostanie ode mnie hafcik z wybranym przez siebie motywem :)