niedziela, 08 marca 2015
Woodland Folk - Bert

Uroczy Bert został wyszyty przez Mamę z małego zestawu z bohaterami Woodland Folk. Kanwa 14, dwie nitki muliny i mnóstwo pozytywnej energii :) Jeszcze nie mamy pomysłu co z nim zrobić :( Może jakieś propozycje??? 

Woodland Folk Bert

Mama w międzyczasie wyszyła jeszcze kilka hafcików, ale wiecie jak to ze mną jest - nie mam czasu pobawić się w wykończenia, ale może niedługo :P Sporo fajnych rzeczy może z nich powstać - dużo wiosennych i letnich nawet prac :)

Zaczynam właśnie drobny remont i możliwe, że nie będę miała dostępu do komputera i internetu, ale jeśli tylko się uda to wstawię następny post :P

Anek - dziękuję!!!!

Olick - pracochłonny był bardzo, dlatego tak dużo czasu zajęło mi jego wyszycie, ale już się nie mogę doczekać aż go oprawię :D

Kal32 - dziękuję za komentarz :)

Raeszka - wiesz, raz jest lepiej, raz gorzej, ale za to bardzo dynamicznie :P Nie wiem naprawdę gdzie się podziały te pierwsze dwa miesiące nowego roku :)

MałgorzataZoltek - miło mi, że się podoba!!!

Marta - Kochana dziękuję Ci bardzo!!!

Gość i Lorena - :* :* :*

10:44, jusine_mala , Prace mamy
Link Komentarze (6) »
poniedziałek, 02 marca 2015
Dancing fairy/ Humphrey's corner 4 - KONIEC!

Dziś wreszcie ostatnia odsłona słonia Humphrey'a :) Zaczęłam go w maju zeszłego roku i po długim czasie skończyłam - nadal bardzo mi się podoba, ale ze względu na formę wzoru i dużą liczbę backstitchy na 1 schemacie dość trudno się go wyszywało :( Ale jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego - kanwa DMC ecru 18, 1 nitka muliny. Jak tylko dostanę odpowiednią ramkę wstawię zdjęcia na bloga. A Wy co o nim myślicie???

Humphrey's corner / Dancing fairy

Humphrey's corner / Dancing fairy

Humphrey's corner / Dancing fairy

Dziękuję wszystkim, którzy mimo mojej nieobecności zaglądali tutaj i pamiętali o mnie :* Dziękuję również za wszystkie komentarze pozostawione pod szydełczakami Mamy!!! Nie wiem, kiedy pojawię się znowu ze względu na to, że dość dużo się u mnie dzieje :) Pozdrawiam Was cieplutko, Justyna!!!