poniedziałek, 27 maja 2013
Na Dzień Matki

W czasie ostatniego spotkania z Justyną wyszywałam dwa małe obrazki na Dzień Matki :) Były robione w tajemnicy, dlatego musiało to być coś niewielkiego :P Wykorzystałam dodatek z gazety Cross Stitch Crazy. Fajny prawda???

haft dzień matki

Inaa, Lorena, Zimna, Dendrobium, Gość - siatki to chyba moja ulubiona forma szyciowa :)

To już ostatni tydzień na komentarze niespodziankowe :P W następnym wpisie będzie wszystko jasne!!!

poniedziałek, 20 maja 2013
Siatka ogrodniczki :D

To już moja czwarta siateczka - tym razem do ogródka, a dokładniej na nasiona i inne potrzebne w ogródku rzeczy :P Wybrałam materiał taki jak poprzednio - nie gniecie się, bardzo szybko schnie, łatwo się szyje, w sumie to najlepszy na takie właśnie projekty, bo na ubrania zdecydowanie za sztuczny :) Udało mi się nie popełnić żadnego błędu przy szyciu, z czego jestem bardzo dumna!!! Hafcik to cyklamen z zestawu mentora, z zewnątrz tkanina zielona, w środku jasnofioletowa podszewka.

siatka z haftem
Jeszcze przez półtora tygodnia zachęcam do aktywnego komentowania i powoli przygotowuję niespodziankę :D

Bardzo, bardzo, bardzo intensywnie wyszywam "Dziewczynkę w ogrodzie" dlatego nie mam nic do pokazania :) Chociaż nie, mam dwa maleńkie hafciki na święto, które już niedługo, bo 26 maja, ale na razie cicho sza...

Justycha, Inaa, Nerula, Gość - dziękuję bardzo za komentarze pod exploding boxem :*

07:54, jusine_mala , Szyciowo
Link Komentarze (6) »
środa, 08 maja 2013
Exploding box

Jakąś nadzwyczajną scraperką to nie jestem i jakoś nieszczególnie przepadam za pracą z papierem, nie mniej jednak pokusiłam się o zrobienie exploding box'a jako pamiątki chrztu świętego :) Muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawa forma i daje duże możliwości, z drugiej jednak strony nie spodziewałam się, że jest tak bardzo czasochłonna :P Wykorzystałam różne papiery, naklejki, wycinanki z dziurkaczy itp. W środku pudełka znalazły się dwie pary maleńkich skarpetek :) Na zdjęciach wyszedł szary papier, ale to biały brystol :P I jak Wam się podoba???

exploding box chrzest

exploding box chrzest 2

exploding box chrzest 3

Isiaczek, U Agnieszki, Piegucha, Bacha, Lorena, Olcia, Kinia, AsiaB - cieszę się, że podoba Wam się mój pomysł na metryczkę :P Lubię tak czasem powymyślać :)

Nadal zachęcam do komentowania - rozwiązanie już niedługo :)

11:57, jusine_mala , Scrap
Link Komentarze (4) »