poniedziałek, 30 czerwca 2008
Świętuję

Mam dziś podwójny powód do radości. Po pierwsze - mój blog ma już miesiąc. Po drugie - w końcu dostaliśmy wyniki matur pisemnych.Wyniki kompletnie mnie zaskoczyły!!! Nie sądziłam, że poszło mi aż tak dobrze :) W tym roku osiągnęłam już dwa zamierzone cele - ukończyłam szkołę z bardzo dobrym wynikiem i zdałam maturę :) No to teraz już tylko czas na przyjemności w czasie wakacji :) :) :)

Ponadto dziekuję wszystkim odwiedzającym mój blog i zostawiającym miłe komentarze :)

kwiatek

17:03, jusine_mala , O mnie
Link Komentarze (5) »
piątek, 27 czerwca 2008
Krzyżyk

Zrobiłam dzisiaj krzyżyk z koralików. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego :) W międzyczasie wyszywam elfika i myślę nad dalszą biżuterią z koralików.

krzyżyk 1

Jednocześnie z wielką niecierpliwoscią czekam na wyniki matur pisemnych, które mają być do odbioru już w poniedziałek. Mam nadzieję, że będzie ok :) :) :)

19:26, jusine_mala , Biżuteria
Link Komentarze (2) »
czwartek, 26 czerwca 2008
Leśny elfik 3

Tak jak obiecałam dziś kolejna odsłona elfika. Widać go już coraz więcej i chyba zaczynam go wyszywać z coraz większą przyjemnością. Na zdjęciu nie prezentuje się zbyt dobrze, ponieważ kanwa jest dość mocno pognieciona ( wyszywam bez tamborka).

leśny elfik 3

środa, 25 czerwca 2008
Kolorowe bransoletki

Zrobiłam dziś kilka kolorowych bransoletek. Może i wyglądaja dość skromnie, ale naprawdę nieźle prezentują się na ręce.

bransoletki

W wolnych chwilach wyszywam powoli elfika i myślę, że niedługo pokażę postępy w tej pracy :)

20:17, jusine_mala , Biżuteria
Link Komentarze (2) »
wtorek, 24 czerwca 2008
Przesyłka

Wczoraj w  końcu doczekałam się listonosza. Przyszły do mnie półfabrykaty do tworzenia biżuterii hand  made. Będę miala dobry pretekst by przez jakiś czas nie wyszywać :)

koraliki 1

koraliki 2

Byłam dziś od razu w pasmanterii i kupiłam gumkę do koralików, na próbę 2 metry gumki sylikonowej do koralików oraz guziki. No to biorę się do roboty.

koraliki 3

koraliki 4

10:51, jusine_mala , Biżuteria
Link Komentarze (2) »
sobota, 21 czerwca 2008
Kolczyki

Niestety pomimo moich wielkich oczekiwań listonosz wczoraj nie zjawił się u mnie. Postanowiłam jednak pokazać wcześniej zrobione przeze mnie kolczyki. Sa dość prosto wykonane, ale całkiem fajnie się prezentują ;)

kolczyki 1

kolczyki 2

kolczyki 3

kolczyki 4
A to są kolczyki, które zrobiła dla mnie moja kumpela Martusia :)  :*
kolczyki 5

10:32, jusine_mala , Biżuteria
Link Komentarze (2) »
piątek, 20 czerwca 2008
Leśny elfik 2

To druga odsłona elfika. Idzie mi strasznie wolno, ale mam chwilowy haftowstręt :P Mam nadzieję, że dziś pojawi się u mnie listonosz z koralikami :) Przyda mi sie jakieś urozmaicenie.

lesny elf 2

środa, 18 czerwca 2008
Papuga

Już pojawił się przerywnik od elfika :) Jest to maleńka papużka, której wyszycie zajęło mi bardzo mało czasu, ale jestem zadowolona z efektu i kolorów, które użyłam.  Przerywnik skończony, tak więc zaraz zabieram się za wyszywanie elfa.

papużka

 
1 , 2 , 3