niedziela, 29 czerwca 2014
Dancing Fairy / Humphrey's Corner 1

Już nic nie obiecuję, bo wiem, że wiele czynników (np.awaria komputera) jest ode mnie niezależnych, więc jeśli coś zrobię to po prostu będę się pojawiać na blogu :P

Jeszcze w maju zaczęłam nowy obrazek z Cross Stitchera - słonika z serii Humphrey's Corner, jest na razie bardzo mało, mniej niż 1/4, ale bardzo chciałam Wam pokazać jak wychodzi :) Żeby obrazek był mniejszy wybrałam kanwę 18 ecru i wyszywam jedną nitką zamiast dwóch wskazanych we wzorze. Bardzo jestem ciekawa jak będzie wyglądał w całości, z białą ramką :)

dancing fairy / humphrey's corner 1

Muszę dziś wyprać parę drobiazgów i w wolnych chwilach powykańczać :) Mam nadzieję, że uda mi się postawić dziś chociaż kilka krzyżyków!!

Inaa- moja Mama też broniła się przed krzyżykami... hmmm... ponad 10 lat na pewno :D Więc może Twoja Mama też się zdecyduje :)

Anek - ja niestety nie będę miała w tym roku wakacji, więc nadal mogę pokrzyżykować jedynie w weekendy :/

Zimna - bardzo lubię Twoje komentarze :*

Gusia - dziękujemy za pozdrowienia :)

Lorena, Gość - dziękuję za odwiedziny!!!

wtorek, 10 czerwca 2014
Motyl i panda

Obiecałam niedawno, że będę pojawiać się częściej - więc po tygodniu jestem :) Dziś z kolejnymi hafcikami Mamy! Jak już pewnie zauważyłyście Mama uwielbia kanwę plastikową i dlatego właśnie na niej powstały hafciki do kwiatków :) Oba to wzory z tego samego numeru Cross Stitchera. Panda powstała specjalnie dla mnie i to jako niespodzianka!!! Uwielbiam pandy i do tego ta czarna kokardka <3 A motylek w nietypowych, nieco przygaszonych kolorkach dostał do ozdoby guziczki w zbliżonych odcieniach :) I co??? Fajne prawda??? A już kolejny hafcik czeka na wykończenie :)

haft krzyżykowy panda motyl cross stitch panda butterfly

haft krzyżykowy panda motyl cross stitch panda butterfly

Ja haftuję, ale mega powoli... Hmmm... Albo nie mam czasu, albo ochoty... Może jakiś kop w tyłek, co??? :P

Anek - wiem, wiem, że przeniosłaś bloga :) Zaglądam, ale częściej podglądam Twoje poczynania na fb :)

Zimna - stęskniłaś się za mną??? Bardzo mi miło :)

Aggaw - dziękuję :*

Gusia - to prawda, naprawdę nie wiem, kiedy zleciało mi tych 6 blogowych lat???

Marta i Gość - miło mi, że zaglądacie :)

21:38, jusine_mala , Prace mamy
Link Komentarze (6) »
środa, 04 czerwca 2014
Niebieskie serducho i 6 lat :)

Bardzo długo mnie nie było, ale przez ostatni miesiąc praktycznie nie miałam czasu na żadne robótki ;/ Obrazek , który chcę Wam pokazać najpierw miał być prezentem na urodziny Mamy, później na Dzień Matki, a w rezultacie skończyłam go dopiero wczoraj :P Wybrałam kanwę 14 ecru ze złotą nitką, wyszywałam dwoma nitkami muliny :) Wzór krzyżykowej rameczki wymyśliłam sama, choć muszę przyznać, że nie lubię haftować tak monotonnych motywów :D

serce haft krzyżykowy cross stitch heart
30 maja była bardzo ważna dla mnie rocznica - Robótki Maleństwa istnieją już 6 lat!!! Naprawdę trudno mi w to uwierzyć, bo kiedy zaczęłam pisać tu tydzień po maturach myślałam, że będzie to krótka przygoda :D Przez ten czas poznałam kilka naprawdę cudownych osób, które gdzieś tam zagościły także w moim życiu prywatnym - poprzez spotkania, maile, smsy czy chociażby na fb :) Dziękuję Wam za ten cudowny czas i mam nadzieję, że pobędę tu jeszcze trochę!!!

A robótkowo??? Aktualnie schną dwa kolejne hafciki Mamy, kolejny czeka na pranie, a ja wyszywam... a co??? Na razie niech to będzie tajemnica :P

Dziękuję za wszystkie komentarze pod reniferkiem :) Chwilowo projekt świąteczny jest zawieszony, ale pewnie za jakiś czas do niego wrócę :)