niedziela, 27 lipca 2008
Przymusowy urlop

Niestety muszę ogłosić urlop blogowy. Jest on spowodowany wirusową chorobą mojego komputera. Jego leczeniem :) zajmie się kolega mojego taty, jednak z powodu tego, że są wakacje nie wiem kiedy to nastąpi. Mam nadzieję, ze będę mogła wrócić na blog już niedługo. Pozdrawiam Justyna ;)

14:39, jusine_mala , Inne
Link Komentarze (1) »
piątek, 25 lipca 2008
Zimowy pejzaż 2

Bardzo dobrze wyszywa mi się ten  obrazek i myślę, że przez weekend go skończę. Ze strony technicznej muszę wspomnieć, że używam tylko 8 kolorów mulin : czarnej, białej, 3 szarych i 3 brązowych. Obrazek ma wymiary 73*73 krzyżyki, a używam kanwy 18. 

zimowy obrazek 2

Tymczasem czekam już z niecierpliwościa na przyjście paczki z kanwami i innymi rzeczami, które hafciarki kochają najbardziej :)

czwartek, 24 lipca 2008
Na przekór...

A na przekór czemu ??- A porze roku. Nie miałam pomysłu co będe teraz wyszywać, a nie chciałam zacząć jeszcze kolejnego elfika. Ten obrazek podobał mi się od bardzo dawna, ale zimą (kiedy powinien być wyszyty) miałam zawsze najwięcej nauki i tak jakoś nigdy nie było okazji... Tak więc teraz zabrałam się za krajobraz z kościółkiem :) To dobra okazja, żeby wypróbować wyszywanie na tamborku i muszę przyznać, że dużo wygodniej mi się krzyżykuje. No to na razie tyle :)

zimowy obrazek

środa, 23 lipca 2008
Kaczuszka

Ponieważ zaplanowałam sobie haftowanie czegoś małego powstał taki oto kaczorek. Robiło mi się go bardzo dobrze i bardzo szybko. Wczoraj zaczęłam, a już dziś został wyprany i wyprasowany. Hafcik ma konkretne przeznaczenie, ale o tym po weekendzie :)

kaczorek

wtorek, 22 lipca 2008
Leśny elfik 6

Skończyłam!!! Zajęło mi to ponad miesiąc, ale myślę, że było warto. Mimo początkowej niechęci do tego haftu teraz jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z tego jak to wyszło. Na razie powędruje do kartonika z haftami, ponieważ w niedalekiej przyszłości planuję wyszyć drugiego elfa i wtedy oba oprawić identycznie. Teraz chyba czas na jakiś maleńki hafcik :)

leśny elfik

poniedziałek, 21 lipca 2008
Torba

To było moje pierwsze spotkanie z maszyną do szycia, ale muszę przyznać, że nie było tak źle :) Zajęło mi to co prawda całe piątkowe popołudnie, ale jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Torba będzie prezentem dla mojej mamy. 

torba

środa, 16 lipca 2008
Zielone kolczyki

Dzisiaj kolejny wytwór koralikowy. To dość długie kolczyki - z zielonych kamieni i maleńkich złotych koralików. Do kompletu planuję zrobić jeszcze naszyjnik.

kolczyki

Od początku tygodnia zachodzę ciągle do pasmanterii. Kupiłam okrągły tamborek nr. 6 i kilka nowych mulinek. Bo przecież nic tak nie cieszy jak zakupy - w pasmanterii szczególnie :)

16:41, jusine_mala , Biżuteria
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 15 lipca 2008
Kwiatki

Dzisiaj pokażę trzy prace, które zrobiłam już dość dawno :) Dopiero teraz miałam okazję zrobić im zdjecie, ponieważ wszystkie z nich były prezentem dla mojej Cioci. A oto i one :

kwiatki 1

kwiatki 2

Natomiast elfik jest już na ukończeniu. Musze tylko zrobić trochę szczegółów, wyprać i wyprasować :)

 
1 , 2