niedziela, 31 sierpnia 2008
Dzień bloga 2008

Dzisiaj obchodzimy dzień bloga 2008. Zostałam zaproszona do tej zabawy przez Martę (www.hafcikicinka26.blox.pl ), Mirkę (www.magiakrzyzykow.blox.pl) oraz Agnieszkę (www.agagalas.blogspot.com)   - mam nadzieję, że nie obrazicie się że tak pisze o Was po imieniu, bez pani  :) :) :)

dzień bloga

1. Dlaczego zostałam blogerem?

Skłoniły mnie do tego piękne prace, które oglądałam na innych blogach :) Pomyślałam, że fajnie by było gdybym ja też mogła sie dzielić moimi pracami z innymi blogującymi hafciarkami. Tak więc gdy tylko ochłonęłam po maturach zabrałam sie za haftowanie i założenie bloga. I w ten sposób piszę już 3 miesiące.

2. Czy blogi zmieniły coś w Twoim życiu?

Na pewno. Mam dzięki nim wiele więcej pomysłów, ciągle mogę poprawiać swoje umiejętności, czy zapytać o radę którejś z dziewczyn hafciarek.

3. Czy dzięki blogom przeżyłam coś ciekawego?

Codziennie kiedy zaglądam na blogi innych hafciarek mam wrażenie, że obserwuje ich prace i postępy na żywo. Te wizyty na Waszych blogach stały sie dla mnie cześcią życia zwiazaną z moją pasją.

4. Czy dzięki blogowi poznałam interesujących ludzi?

Mój kontakt z dziewczynami ogranicza się na razie do komentarzy lub e-maili, wymiany doswiadczeń i wzorów. Myślę o zapisaniu się na jakieś forum, ale nie wiem za bardzo na które :) Mam nadzieję, ze uda mi sie kiedyś poznać choć którąś z Was na żywo.

Zasady zabawy:

1. Napisz na swoim blogu specjalną notkę, w której opiszesz dlaczego zostałeś/łaś blogerem? Czy blogi zmieniły coś w Twoim życiu? Co daje Ci blog? Czy dzięki blogom przeżyłaś/łeś coś ciekawego? Czy dzięki blogowaniu poznałaś/łeś interesujących ludzi?

2. Opisz również 5 blogów, które uważasz za warte poznania przez innych. Opublikuj linki do nich na swoim blogu i w ten sposób wytypuj ich autorów do naszej zabawy.

3. Umieść w tej notce naszą specjalną grafikę, która zamieszczona jest powyżej.

Ponieważ dziewczyny, których blogi chciałam wytypować już zostały zaproszone do zabawy, więc chciałabym je przedstawić. Są to blogi na które zagladam codziennie i których autorki niezmiernie lubię, dzięki których wsparciu i komentarzom nie poddałam sie juz na początku blogowej drogi. A oto one :

Marta (www.hafcikicinka26.blox.pl)

Mirka (www.magiakrzyzykow.blox.pl)

Agnieszka (www.agagalas.blogspot.com)

Lucyna (www.mulinkowe-krzyzyki.bloog.pl)

Dziękuję bardzo, że jesteście :* :* :*

sobota, 30 sierpnia 2008
Trzy miesiące

Tak, tak - dzisiaj mój blog obchodzi dokładnie trzeci miesiąc istnienia :) Bardzo się cieszę z tego powodu. Coraz wiecej osób tu zagląda, co niewątpliwie mobilizuje mnie do dalszych działań robótkowych. Zakładając bloga nie myślałam, że bedzie sie cieszył się takim zainteresowaniem i że aż tyle ;) wytrwam w jego prowadzeniu. Dziękuję wszystkim odwiedzającym oraz tym, którzy zostawili ślad w postaci miłych komentarzy. Mam nadzieję, że czeka mnie jeszcze wiele takich małych rocznic. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie - Justyna :)

myszka

10:26, jusine_mala , Inne
Link Komentarze (4) »
piątek, 29 sierpnia 2008
Zestaw 2

Udało mi się skończyć dzisiaj dawniej zaczęty zestaw (naszyjnik pokazywałam już kiedyś na blogu). Jest to połączenie sznureczka w kolorze bursztynowym z kamieniem karneolem. Bardzo lubię naturalne kamienie, ponieważ mają bardzo ciekawe kształty, no i nie ściera się z nich kolor jak z niektórych sztucznych lub barwionych kamyków. Mam tyle fajnych pomysłów, znalazłam już wiele nowych drobiazgów do robienia biżuterii, a nie mam praktycznie czasu na razie ;( :( ;( Jedyną nadzieją jest to, że zbliża się weekend i w końcu znajdę czas na nadrabianie zaległości xxx :)

zestawik 2

kolczyki

15:53, jusine_mala , Biżuteria
Link Komentarze (1) »
czwartek, 28 sierpnia 2008
Pudełko

Mama kupiła mi w "Biedronce" świetne pudełko. Będę mogła w nim trzymać mulinki do bieżących robótek. Dzięki przegródkom ucięte kawałki nitek nie będą się wszędzie plątały :) A oto mój nowy nabytek :

pudełko

18:32, jusine_mala , Inne
Link Komentarze (4) »
środa, 27 sierpnia 2008
Zestaw

Dziś chciałabym pokazać pierwszy z zestawów biżuteryjnych. Został on zrobiony z niebieskiego kwarcu i białych koralików. Bardzo mi się podoba ten zestaw, chociaż osobiście wolę nosić kolczyki i bransoletki, a czegoś na szyję to już niekoniecznie :) Na drugim zdjęciu zbliżenie kolczyków.

zestawik 1

kolczyki

18:46, jusine_mala , Biżuteria
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 25 sierpnia 2008
Bałwanek 1

To pierwsza odsłona bałwanka. Przez weekend zrobiłam bardzo dużo w tym obrazku, choć to było trochę monotonne krzyżykowanie, ponieważ cały czas tylko niebieski - jedyne urozmaicenie to to, że były różne jego odcienie (bo już do tej pory osiem) :P Mam nadzieje, że w ciągu tygodnia uda mi się wyszyć choć trochę w moim bałwanku :0) Zdjęcie troszke niewyraźne, ale nie mogłam coś dobrej ostrości złapać :)

bałwanek

sobota, 23 sierpnia 2008
Bransoletki

A dzisiaj dla odmiany biżuteryjnie. Są to dwie bransoletki zrobione z barwionych, kwadratowych muszli. Mają bardzo żywe i wesołe kolory. A w najbliższym czasie planuję zrobienie kilku zestawów (tzn. kolczyki, naszyjnik i bransoletka).

bransoletki
10:25, jusine_mala , Biżuteria
Link Komentarze (3) »
piątek, 22 sierpnia 2008
Gąska

Zrobiłam dziś taką śmieszną malutką gąskę :) Nie zajęła mi zbyt wiele czasu, ale bardzo mi się podoba. Cieszę się, że zaczął się weekend, bo będę miała dużo czasu na wyszywanie. Jednocześnie chciałabym podziękowac wszystkim odwiedzającym i komentującym :)

gąska

 
1 , 2 , 3