środa, 23 października 2013
Tatty Teddy Snow day!

Od ostatniego wpisu minęły już trzy tygodnie, ale jestem taka zabiegana, że nie mogę się z tym wszystkim ogarnąć :) Miśki Tatty Teddy pokochałam już bardzo dawno - ten podoba mi się od czasu kiedy kupiłam gazetkę z tym właśnie wzorem! W tym roku w końcu przyszedł na niego czas - wykorzystałam kanwę 16 ecru, dwie nitki muliny, dobierałam według własnego uznania :) Śnieg to połączenie trzech odcieni niebieskich z białą metalizowaną muliną DMC - wyszywało się okropnie, materiał aż się cały marszczył naokoło - na szczęście żelazko załatwiło sprawę :P Ten misiaczek powędruje do mojej Mamy - natomiast drugi (typowo świąteczny) czeka już tylko na rameczkę :)

Tatty Teddy Snow day!

A już niedługo pokażę Wam wszystko co przygotowałam i zmieniło w ostatnim czasie domek :D A zebrało się tego pewnie na ze dwie dłuższe notki :)

Mama bardzo dziękuje za komentarze :)

Inaa - pamiętam o Tobie - postaram się zrobić zdjęcie w ten weekend :*

środa, 02 października 2013
Serduszka i babeczki

Moja Mama od kiedy nauczyłam Ją wyszywać krzyżykami po prostu szaleje w tej dziedzinie :P Dziś pokażę Wam dwa hafty : pierwszy to taśma w serducha - dwie nitki muliny, taśma aidowa dość miękka, będzie naszyta na woreczek na chlebek :)

taśma w serca cross stitch hearts
Natomiast hafcik z babeczkami powstał na podstawie zestawu, który dostałam w prezencie od Justychy :) Kanwa 14, dwie nitki muliny. Jestem bardzo duma z Mamy, bo świetnie sobie poradziła z backstitchami, które naprawdę nie są tutaj łatwe - szczególnie dla osoby początkującej. I co - fajnie wychodzi, prawda???

haft babeczki cross stitch muffins
Wyszyte są jeszcze dwa obrazki świąteczne, ale pokażę je Wam jak Mama skończy haftowanie bałwanka na plastikowej kanwie :P

Marta - miło, że zajrzałaś co tam robię :)

Lorena, Gość - cieszę się, że skomentowałyście mimo, że tak długo mnie tu nie było :*

Inaa - wróciłam, mam nadzieję, że na dłużej :P W następnych wpisach zacznie się także pojawiać po kilka rzeczy :)

14:39, jusine_mala , Prace mamy
Link Komentarze (7) »