czwartek, 28 sierpnia 2008
Pudełko

Mama kupiła mi w "Biedronce" świetne pudełko. Będę mogła w nim trzymać mulinki do bieżących robótek. Dzięki przegródkom ucięte kawałki nitek nie będą się wszędzie plątały :) A oto mój nowy nabytek :

pudełko

18:32, jusine_mala , Inne
Link Komentarze (4) »
środa, 27 sierpnia 2008
Zestaw

Dziś chciałabym pokazać pierwszy z zestawów biżuteryjnych. Został on zrobiony z niebieskiego kwarcu i białych koralików. Bardzo mi się podoba ten zestaw, chociaż osobiście wolę nosić kolczyki i bransoletki, a czegoś na szyję to już niekoniecznie :) Na drugim zdjęciu zbliżenie kolczyków.

zestawik 1

kolczyki

18:46, jusine_mala , Biżuteria
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 25 sierpnia 2008
Bałwanek 1

To pierwsza odsłona bałwanka. Przez weekend zrobiłam bardzo dużo w tym obrazku, choć to było trochę monotonne krzyżykowanie, ponieważ cały czas tylko niebieski - jedyne urozmaicenie to to, że były różne jego odcienie (bo już do tej pory osiem) :P Mam nadzieje, że w ciągu tygodnia uda mi się wyszyć choć trochę w moim bałwanku :0) Zdjęcie troszke niewyraźne, ale nie mogłam coś dobrej ostrości złapać :)

bałwanek

sobota, 23 sierpnia 2008
Bransoletki

A dzisiaj dla odmiany biżuteryjnie. Są to dwie bransoletki zrobione z barwionych, kwadratowych muszli. Mają bardzo żywe i wesołe kolory. A w najbliższym czasie planuję zrobienie kilku zestawów (tzn. kolczyki, naszyjnik i bransoletka).

bransoletki
10:25, jusine_mala , Biżuteria
Link Komentarze (3) »
piątek, 22 sierpnia 2008
Gąska

Zrobiłam dziś taką śmieszną malutką gąskę :) Nie zajęła mi zbyt wiele czasu, ale bardzo mi się podoba. Cieszę się, że zaczął się weekend, bo będę miała dużo czasu na wyszywanie. Jednocześnie chciałabym podziękowac wszystkim odwiedzającym i komentującym :)

gąska

czwartek, 21 sierpnia 2008
Kaczorek

Od wtorku do dzisiaj jeździłam na szkolenia do Gdańska ( sama podróż w dwie strony zajmowała mi ponad dwie godziny), stąd nie pojawiłam się na blogu od poniedziałku. Prawdopodobnie od przyszłego tygodnia zacznę swoją pierwszą w życiu pracę. A z tym wiąże się to, że będę miała znacznie mniej czasu na robótki :( Ale za  to będą mi sprawiały zapewne jeszcze większą radość te momenty kiedy będę zasiadała do tamborka. Przez te trzy dni zdążyłam wyszyć kaczorka. Moja mama wyprała go i wyprasowała. Bardzo mi się podoba, a wykorzystam go prawdopodobnie na kartkę.

kaczorek

poniedziałek, 18 sierpnia 2008
Bałwanek

Postanowiłam zacząć wczoraj zimowy, a właściwie świąteczny obrazek. Jego wykonanie zajmie mi zapewne sporo czasu, dlatego zaczynam go już teraz. Efekty mojej pracy nad tym haftem będę pokazywać co tydzień w poniedziałek. W międzyczasie będę wykonywać oczywiście inne hafty. Co do technicznej strony : haft ma wymiary 102 * 108 krzyżyków ( w sumie ponad 11 000 krzyżyków :P ). Jak dla mnie to bardzo dużo!!! Wyszywac będe na kanwie 20 jedną nitką muliny. Cały obrazek ma 27 kolorów. No to by było na razie tyle :)

bałwanek

niedziela, 17 sierpnia 2008
Myszki 4

Skończyłam wczoraj myszki :) Mimo, ze kolory są zupełnie inne niż w oryginale, to jestem bardzo zadowolona z tego hafciku. Jego wykonanie zajęło mi niecałe dwa tygodnie. Na drugim zdjeciu widać, że krzyżyki są już prawie idealnie równe, co mnie bardzo cieszy :) Dodatkowo pierwszy raz przyszywałam koraliki na hafcie ( są widoczne na malinach).

myszki

myszki zbliżenie

Wczoraj zrobiłam swój trzeci w życiu placuszek :) Dwóm pierwszym nie zdążyłam zrobić zdjęcia, ponieważ bardzo szybko zniknęły :P

placek