wtorek, 08 lipca 2008
Leśny elfik 5

To już przedostatnia odsłona elfika. Bardzo się cieszę, że już niedługo go skończę :) Już zastanawiam się co będę później xxx. Jestem bardzo zadowolona z tego jak wygląda mój hafcik, bo na poczatku nie miałam do niego wogóle serca i myślałam, że będzie bardzo dużo przerywników od niego, a tymczasem był tylko jeden. Zdjęcie takie troszkę pod kątem, ale wydało mi się najlepsze :)

leśny elfik

poniedziałek, 07 lipca 2008
Kolczykowo

Znów zrobiłam kolczyki :) Jestem bardzo zadowolona z ich wykonania. Nie obyło się jednak bez drobnej pomocy mojego brata :) :) :) A oto moje nowe dzieła : 

kolczyki

kolczyki

10:13, jusine_mala , Biżuteria
Link Komentarze (2) »
piątek, 04 lipca 2008
Zakupy

Przez dwa ostatnie dni zrobiłam zakupy, ale jakoś nie było okazji żeby się nimi pochwalić. Kupiłam drucik, niebieskie mulinki, czarny, biały i złoty sznureczek oraz dwa turkusowe guziczki :) A oto moje zdobycze :

zakupy

środa, 02 lipca 2008
Na szyję

Dzisiaj poszalałam troszkę z koralikami. To efekty mojej pracy.

koraliki 2

koraliki 1

Będę miała przez najbliższe dwa tygodnie trochę mniej czasu, więc cześciej niż hafty będą się pojawiały na blogu nowe wyroby koralikowe :)

18:16, jusine_mala , Biżuteria
Link Komentarze (1) »
wtorek, 01 lipca 2008
Leśny elfik 4

To już czwarta odsłona elfika. Jest już coraz więcej kolorów i cały haft powoli nabiera kształtu.

leśny elfik 4

Jestem bardzo ciekawa jak będzie wyglądał skończony, ale na to przyjdzie mi chyba poczekać jeszcze troooooochę czasu :)

poniedziałek, 30 czerwca 2008
Świętuję

Mam dziś podwójny powód do radości. Po pierwsze - mój blog ma już miesiąc. Po drugie - w końcu dostaliśmy wyniki matur pisemnych.Wyniki kompletnie mnie zaskoczyły!!! Nie sądziłam, że poszło mi aż tak dobrze :) W tym roku osiągnęłam już dwa zamierzone cele - ukończyłam szkołę z bardzo dobrym wynikiem i zdałam maturę :) No to teraz już tylko czas na przyjemności w czasie wakacji :) :) :)

Ponadto dziekuję wszystkim odwiedzającym mój blog i zostawiającym miłe komentarze :)

kwiatek

17:03, jusine_mala , O mnie
Link Komentarze (5) »
piątek, 27 czerwca 2008
Krzyżyk

Zrobiłam dzisiaj krzyżyk z koralików. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego :) W międzyczasie wyszywam elfika i myślę nad dalszą biżuterią z koralików.

krzyżyk 1

Jednocześnie z wielką niecierpliwoscią czekam na wyniki matur pisemnych, które mają być do odbioru już w poniedziałek. Mam nadzieję, że będzie ok :) :) :)

19:26, jusine_mala , Biżuteria
Link Komentarze (2) »
czwartek, 26 czerwca 2008
Leśny elfik 3

Tak jak obiecałam dziś kolejna odsłona elfika. Widać go już coraz więcej i chyba zaczynam go wyszywać z coraz większą przyjemnością. Na zdjęciu nie prezentuje się zbyt dobrze, ponieważ kanwa jest dość mocno pognieciona ( wyszywam bez tamborka).

leśny elfik 3