piątek, 06 czerwca 2008
Wakacyjny obrazek 2

To już przedostatnia odsłona letniego haftu :) Mam nadzieję, że w poniedziałek pokażę już skończony haft i zabiorę się za szycie - czego ? To na razie tajemnica :)

wakacyjny obrazek 3

wakacyjny obrazek 4

Przez weekend nie będe nic wyszywać, ponieważ jadę na XII Ogólnopolskie Spotkanie Młodzieży "LEDNICA 2000". Już nie mogę się doczekać :) Pozdrawiam wszystkich - do poniedziałku :)

środa, 04 czerwca 2008
Wakacyjny obrazek 1

Oto kolejna odsłona letniego haftu. Wyszywa mi się go dość dobrze, ale denerwują mnie prześwity kanwy. Mam z tym ciągle problem bo wyszywając na kanwie 18 dwoma nitkami muliny ściąga mi się materiał, gdy wyszywam jedną - powstają prześwity kanwy przy ciemnych kolorach ;/ Ale nie przejmuję się tym i dalej xxx ;)

wakacyjny obrazek 2

wtorek, 03 czerwca 2008
Zakupy

Dziś byłam na zakupach w sklepie z tkaninami. Kupiłam 3 materiały : 2 niebieskie i zielony :)

zakupy 1

zakupy 2

A to postępy w wakacyjnym obrazku. Na razie wyszywam tło półkrzyżykami i idzie mi dość szybko :) 

wakacyjne klimaty 2
poniedziałek, 02 czerwca 2008
Wakacyjne klimaty

Dziś zaczynam haftowanie nowego, letniego obrazka. Do jego wyszycia użyję 15 kolorów mulin i kanwy 18. Haft ma już konkretne przeznaczenie, ale na razie to tajemnica. Mam też jeden tajny projekt, ale co to będzie, będę mogła powiedziec dopiero w lipcu :)

wakacyjne klimaty 1

sobota, 31 maja 2008
Małe hafciki

To kilka moich małych hafcików. Wszystkie zostały zrobione dla mojej mamy. Uchwyt do zdjęć (widać go na zdjęciu z kwiatkiem) służy jako stojaczek do takich właśnie małych haftów.

małe hafciki

małe hafciki 2

małe hafciki 3

małe hafciki 4

 małe hafciki 5

piątek, 30 maja 2008
Początek

Witam wszystkich bardzo serdecznie na moim blogu. Mam na imię Justyna i choć mam dopiero 18 lat to od około 8 jestem zapaloną hafciarką. Długo zabierałam się do założenia bloga, ale w końcu udało się (mam tylko nadzieję, że starczy mi zapału :P). Będę pokazywać moje robótki - głównie haft krzyżykowy oraz biżuterię hand made :)

15:18, jusine_mala , O mnie
Link Komentarze (6) »
1 ... 71 , 72 , 73 , 74 , 75