poniedziałek, 09 czerwca 2008
Lednica

W sobotę już o 6 rano wyjeżdzaliśmy z Tczewa, żeby uczestniczyć w XII Ogólnopolskim spotkaniu młodzieży "Lednica 2000". To był już mój trzeci wyjazd na Lednicę, ale musze powiedzieć, że zdecydowanie najbardziej mi się podobał. To naprawdę niesamowite miejsce. Bardzo podobały mi się nie tylko nowe piosenki i tańce, ale msza święta to było naprawdę ogromne przeżycie. Jestem pewna, że wrócę tam za rok. Serdecznie zachęcam wszystkich do kolejnego spotkania 6 czerwca 2009 roku :)  Tegoroczne pamiątki ze spotkania to dwie rybki lednickie i krzyżyk, listy św. Pawła oraz śpiewnik. Zdjecia i relacje na stronie spotkania http://www.lednica2000.pl/.

rybki i krzyżyk

śpiewnik i ksiązka

19:17, jusine_mala , O mnie
Link Dodaj komentarz »
piątek, 06 czerwca 2008
Wakacyjny obrazek 2

To już przedostatnia odsłona letniego haftu :) Mam nadzieję, że w poniedziałek pokażę już skończony haft i zabiorę się za szycie - czego ? To na razie tajemnica :)

wakacyjny obrazek 3

wakacyjny obrazek 4

Przez weekend nie będe nic wyszywać, ponieważ jadę na XII Ogólnopolskie Spotkanie Młodzieży "LEDNICA 2000". Już nie mogę się doczekać :) Pozdrawiam wszystkich - do poniedziałku :)

środa, 04 czerwca 2008
Wakacyjny obrazek 1

Oto kolejna odsłona letniego haftu. Wyszywa mi się go dość dobrze, ale denerwują mnie prześwity kanwy. Mam z tym ciągle problem bo wyszywając na kanwie 18 dwoma nitkami muliny ściąga mi się materiał, gdy wyszywam jedną - powstają prześwity kanwy przy ciemnych kolorach ;/ Ale nie przejmuję się tym i dalej xxx ;)

wakacyjny obrazek 2

wtorek, 03 czerwca 2008
Zakupy

Dziś byłam na zakupach w sklepie z tkaninami. Kupiłam 3 materiały : 2 niebieskie i zielony :)

zakupy 1

zakupy 2

A to postępy w wakacyjnym obrazku. Na razie wyszywam tło półkrzyżykami i idzie mi dość szybko :) 

wakacyjne klimaty 2
poniedziałek, 02 czerwca 2008
Wakacyjne klimaty

Dziś zaczynam haftowanie nowego, letniego obrazka. Do jego wyszycia użyję 15 kolorów mulin i kanwy 18. Haft ma już konkretne przeznaczenie, ale na razie to tajemnica. Mam też jeden tajny projekt, ale co to będzie, będę mogła powiedziec dopiero w lipcu :)

wakacyjne klimaty 1

sobota, 31 maja 2008
Małe hafciki

To kilka moich małych hafcików. Wszystkie zostały zrobione dla mojej mamy. Uchwyt do zdjęć (widać go na zdjęciu z kwiatkiem) służy jako stojaczek do takich właśnie małych haftów.

małe hafciki

małe hafciki 2

małe hafciki 3

małe hafciki 4

 małe hafciki 5

piątek, 30 maja 2008
Początek

Witam wszystkich bardzo serdecznie na moim blogu. Mam na imię Justyna i choć mam dopiero 18 lat to od około 8 jestem zapaloną hafciarką. Długo zabierałam się do założenia bloga, ale w końcu udało się (mam tylko nadzieję, że starczy mi zapału :P). Będę pokazywać moje robótki - głównie haft krzyżykowy oraz biżuterię hand made :)

15:18, jusine_mala , O mnie
Link Komentarze (6) »
1 ... 71 , 72 , 73 , 74 , 75